COVİD-19 Aşıları, Coronavirüs Salgını veya Sağlıkla İlgili Herhangi Bir Şey Hakkında

Prof. Dr. Mehmet CEYHAN kimdir? http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/115.html?drid=277

Prof. Dr. Serhat ÜNAL kimdir? http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/115.html?drid=396


Prof. Dr. Ateş KARA kimdir? http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/115.html?drid=47


Prof. Dr. Erdal İNCE kimdir? http://cv.ankara.edu.tr/duzenleme/kisisel/dosyalar/05102018115132.pdf

Prof. Dr. Ergin ÇİFTÇİ kimdir?  http://cv.ankara.edu.tr/eciftci@ankara.edu.tr

Prof. Dr. Hasan TEZER kimdir? https://www.hurriyet.com.tr/gundem/prof-dr-hasan-tezer-kimdir-prof-dr-hasan-tezerin-biyografisi-41669361

Bu yazdıklarım çocuk enfeksiyon ve erişkin enfeksiyon hastalıkları uzmanı olan, yurt içi ve yurt dışında tanınan, yüzlerce çalışma ve yayın yapmış olan, hastalıklar ile ilgili bize bildiklerimizi öğreten çok kıymetli insanlar. Hepsinin ben ve benim gibi memlekete hizmet etmek üzere yetiştirdiği binlerce doktor var. Vizitlerde ağzının içine baktığımız, bu kadarını nasıl bilebilir, bu hastaya nasıl teşhis koydu, bu kadar şeyi nasıl hatırlıyor dediğim anormal zeka ve yetenekleri olan kişiler. Adını burada yazamadığım daha pek çok hocamız var. Bolu’da, Antakya’da, Ankara’da, Kırklareli’nde doğmuş, bu memleketin çocukları, sizin gibi, benim gibi…
Bilimsel anlamda onların söyledikleri benim için doğrudur. Sorgularım, anlamaya çalışırım, nedenini düşünürüm. Ama bunları yapmamın nedeni benim bilgi ve tecrübe olarak onların yakınından bile geçemeyişimdendir. Onlar bir şey diyorsa bir bildikleri vardır.  Her biri çocuklarımı da, ana babamı da gözüm kapalı emanet edebileceğim karakterde kişilerdir. 
Ben hocalarıma bu kadar güveniyorken, inanıyorken sizlere soruyorum? Siz kime güveniyorsunuz? Kimi referans alıyorsunuz? 
İster youtube, ister google, ister instagramdan bu isimleri aratın, konuşmalarını dinleyin, yazılarını okuyun. Neye veya kime inanmak istiyorsanız tercih sizin.

Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenciyken dekanımız olan Prof. Dr. Serhat ÜNAL hocamızın videosu için bağlantımız burada, 7 dk zaman ayırmanızı tavsiye ederim.

YanıtlaYönlendir